قیمت دام زنده امروز 9 خرداد 1403

در این مطلب، شما را در جریان قیمت روز انواع دام قرار می دهیم. بازار دام، به دلایل مختلفی، روزانه تغییر می کند و تحت تاثیر عوامل مختلف، نوسانات بسیاری را تجربه می کند. ممکن است قیمت دام امروز با آنچه در روز قبل منتشر شده، کاملا متفاوت باشد. عوامل و فاکتورهای بسیاری در تعیین قیمت روز انواع دام تاثیرگذار هستند. قیمت های دام در وب سایت ارگانیک دام به روز هستند و می توانید برای خرید هریک از انواع دام و اطلاع از قیمت های دقیق تر، با همکاران ما تماس بگیرید.

نوع دامقیمت هر کیلو گرم (تومان)
بره نرموجود نیست
بره مادهموجود نیست
قوچ (گوسفند نر)موجود نیست
بز مادهموجود نیست
میش (گوسفند ماده)موجود نیست
بز نرموجود نیست
بزغالهموجود نیست

قیمت روز انواع دام؛ با توجه به وزن

یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت دام، وزن است. معمولا متناسب با افزایش وزن، قیمت روز انواع دام نیز افزایش پیدا می کند. به همین دلیل بهتر است پیش از پرداخت هزینه، با همکاران ما تماس گرفته و از وزن و قیمت نهایی دام مطمئن شوید.

قیمت روز دام؛ با توجه به نرخ ارز

شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد؛ اما نرخ ارز هم در تعیین قیمت دام تاثیرگذار است. افزایش قیمت ارز، هزینه نگهداری و علوفه و … را نیز افزایش می  دهد. بنابراین اگر قیمت روز انواع دام بر اساس نرخ روز ارز تغییر کند، نباید عجیب و دور از ذهن باشد.

قیمت دام بر اساس نژاد

قیمت روز دام بر اساس نژاد، چندان متغیر نیست. درواقع قیمت دام در نژادهای مختلف، ثابت است و تغییرات قیمتی به فاکتورهایی که پیش تر معرفی کردیم بستگی دارد. ارگانیک دام انواع دام از نژادهای مختلفی همچون کردی، سنگسری، رومانف و … را در علفزارها و چراگاه های طبیعی پرورش داده و به فروش می رساند.

قیمت انواع دام در تهران

قیمت روز انواع دام در مناطق مختلف کشور یکسان نیست و تفاوت هایی دارد. با توجه به این که دام های ارگانیک دام در بهترین مناطق آب و هوایی تهران، منطقه فیروزکوه پرورش داده می شوند، ما قیمت دام در تهران را بررسی می کنیم. مسلما مسائلی همچون نژاد و آب و هوا و شرایط رشد، در قیمت دام در مناطق و استان های مختلف کشور تاثیرگذار هستند.

ارزان ترین و مناسب ترین قیمت گوسفند زنده

ارگانیک دام ادعای عرضه ارزان ترین دام زنده را ندارد! قیمت روز انواع دام اگر از حد عادی پایین تر باشد، باید به کیفیت آن شک کنید! با این حال ما تلاش می کنیم که با توجه به کیفیت گوشت دام هایی که در این مجموعه پرورش داده می شوند و هزینه های نگهداری و … مناسب ترین قیمت گوسفند زنده را ارائه دهیم. دام ها در دشت های منطقه فیروزکوه، به صورت سنتی به چراگاه برده می شوند و از علوفه کاملا طبیعی تغذیه می کنند. گیاهان این منطقه هم تنوع بالایی دارند و هم هیچ گونه سم و کود شیمیایی در رشد و پرورش آنها به کار نرفته است.