پس از این که سفارش خود را در سامانه ارگانیک دام ثبت کردید، همکاران ما انتخاب دام، وزن کشی، آماده سازی گوسفند برای انتقال و دیگر اقدامات مورد نیاز را انجام می دهند. سپس دام در اولین فرصت، با ماشین مخصوص و کادر حرفه ای، به آدرس شما فرستاده می شود.

بعد از سفارش، مرحله پردازش آغاز می شود. در این مرحله، دام بر حسب مشخصاتی که مد نظر داشته اید (وزن، نژاد و …) انتخاب شده و وزن کشی می گردد.

سپس آدرس شما وارد سیستم شده و متناسب با زمان انتخابی تان، ارسال دام به محل مورد نظر انجام می گردد.

بله. در صورت تمایل، از همکاران ما بخواهید که فاکتور نهایی را به شما تحویل دهند. فاکتور با درج قیمت و دیگر اطلاعات، نوشته شده و به شما تحویل داده می شود.

ماشین ارگانیک دام مجهز به دستگاه وزن کشی است. گوسفند زنده علاوه بر زمانِ ارسال، در زمان تحویل و در حضور شما نیز وزن کشی می گردد.  

بله ارگانیک دام تمام نکات شرعی و بهداشتی را در زمان ذبح دام در نظر گرفته و تمامی مراحل ذبح به صورت شرعی انجام می شود. 

بله ماشین ارگانیک دام مجهز به کارواش جهت شستشوی محیط است.

قیمت دام زنده با توجه به نوع پرورش دام و میزان گوشت دهی آن متفاوت است. دام های ارگانیک دام در مراتع چالمیش می شوند و بدون واسطه در اختیار شما قرار می گیرند. لذا از نظر قیمت و کیفیت گوشت بسیار به صرفه هستند.

در حال حاضر ارسال دام به تهران و کرج انجام می شود. امیدواریم در آینده بتوانیم خدمات تحویل دام در محل را در شهرهای دیگر هم گسترش دهیم.  

به دو روش می توانید دام زنده سفارش دهید.

1- از طریق ثبت درخواست در سایت ارگانیک دام 

2- از طریق تماس با شماره های موجود در صفحه ی تماس با ما

ارگانیک دام در تلاش است که ضمن فراهم کردن بهترین شرایط، رضایت شما را جلب کند. چنانچه تمایل به لغو سفارش در هریک از مراحل داشته باشید، همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا این کار را مطابق با شرایط خاص هر مرحله، انجام دهید.