گوشت گوسفندی تازه

درجه 1 و ارگانیک

گوشت گوسفندی کاملا ارگانیک در بسته بندی بهداشتی را از ارگانیک دام تهیه کنید. تمامی نکات بهداشتی در ذبح و خرد کردن و بسته بندی گوشت ها رعایت شده است.

بهترین کیفیت گوشت گوسفندی

گوشت ارگانیک دام از گوشت لذیذ گوسفندان نژاد سنگسری تهیه شده. برای افرادی که به دنبال تغذیه سالم و استفاده از گوشت سالم هستند بهترین گزینه می باشد.

گوشت گوسفندی تازه

دنده
راسته
ران
سردست
قلوه گاه
گردن
ماهیچه
پاچه
ماهیچه
پاچه

قیمت روز انواع گوشت

کیفیت گوشت

100 % ارگانیک

سردست و ماهیچه

سردست گوسفند به همراه ماهیچه مناسب برای انواع خورشت و آبگوشت و غذای لذیذ بریانی است. قیمت و وزن این محصول به صورت پاک شده محاسبه می شود.

گوشت کبابی

همه ی قسمت های گوشت گوسفند برای کباب مناسب نیست و هر بخش آن برای تهیه ی یک یا چند نوع غذا مناسب می باشد. گوشت راسته و گوشت فیله گوسفند مناسب ترین گوشت ها برای کباب هستند. امکان مشاوره رایگان برای تهیه ی گوشت کبابی وجود دارد.

انواع قسمت ها

ران ، دنده ، راسته ، گردن ، قلوه گاه ، پاچه ، راسته  گوشت شانه و سینه گوسفند هریک برای تهیه ی غذاهای لذیذ ایرانی مناسب هستند. هر کدام ازاین موارد ، با توجه به درخواست شما به هر تعدادی که بخواهید در بسته بندی مناسب در اختیار شما قرار می گیرند.

ارگانیک دام

تحویل رایگان گوشت در محل

برای خرید گوشت بالای پنج کیلوگرم، نیاز به مراجعه ی حضوری نیست و می توانید به راحتی سفارش خود را ثبت نموده و گوشت مورد نظر خود  را در محل تحویل بگیرید.